Kurumsal

Hakkımızda

2015 yılının son çeyreğinde bölgemizin ilk ve tek A Tipi ağız ve diş sağlığı merkezini bölgemize kazandırdık.Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezimizde tedavi memnuniyeti birinci hedefimizdir. Merkezimizde; oral diagnoz ve radyoloji(ilk muayene ve röntgen), çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti(tel tedavisi), konservatif diş tedavisi(diş dolgusu), endodonti(kanal tedavisi), pedodonti(çocuk ağız ve diş sağlığı), periodontoloji(diş eti tedavisi) birimlerinin yanısıra genel anestezi altında işlemlerin yapıldığı ameliyathanemiz mevcut olup, ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlere çözüm üretebilmekteyiz.Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı merkezi alanında uzman kadrosu ve güleryüzlü personeli ile daha sağlıklı hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenilemeye devam edecektir.

Misyonumuz

Özel Marka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Kocaeli’de koruyucu ve önleyici ağız ve diş sağlığına yönelik hastaları bilgilendirmek ve hastaların diş sağlığı ile ilgili estetik ve fonksiyonel ihtiyaçlara güncel teknolojileri kullanarak, güler yüzle, hijyenik ortamda, etik değerlere saygıyla ve yüksek hizmet kalitesiyle çözümler sunmak…

Vizyonumuz

İnsani değerleri temel alarak hastalarımızın beklentilerini karşılayacak çalışma sistemi ve şartları oluşturmak.Modern, standartları yüksek ve kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak.Ağız ve diş sağlığı hizmeti standartlarını yükselterek meslektaşlarımıza örnek olmak.

Kalite Politikamız

Yönetimin liderliği ve sorumluluğunda, tüm çalışanların gönüllü katılımıyla; insan kaynaklarını, süreçleri ve sistemleri sürekli iyileştirerek, tüm diş hekimliği branşlarının tedavi faaliyetlerinde hasta odaklı hizmet anlayışını bir felsefe ve yaşam biçimi olarak gerçekleştirmektir.Bu politika şu temeller üzerine inşa edilmiştir; Çalışanların gönüllü katılımı ve yönetim iş birliği ile “hastaların memnuniyeti çalışanlarının memnuniyeti ile doğru orantılıdır”. Dolayısıyla çalışanlarına güvenli ve huzur içerisinde bir iş ortamı oluşturmak, kurum içi iletişimi geliştirmek ve çalışanlarının ihtiyaçlarına azami derecede cevap verebilmek önceliğimizdir. Bu anlayış çalışanların kalite süreçlerinde gönüllü olarak rol almalarını sağlayacaktır. Sürekli İyileşme ve hedeflerle yönetim, sağlık kuruluşumuz kurulduğu günden bu yana daha iyiyi hedefleyerek, sürekli iyileştirme çalışmalarını kurumsal kültürünün bir parçası haline getirmiştir. Bu doğrultuda; tüm süreçlerde “planla, yap, kontrol et, olgunlaştır” döngüsü işletilmektedir.

Kurum Değerlerimiz

Görev ve sorumluluklarımızın bilinci içinde davranış ve çalışma göstermek İşinin gereklerini iyi bilmek bunu uygulamaya geçirmek Deneyim, Sürekli Gelişim ve Değişime önem vermek. Ekip ruhuna önem vermek. Deneyimlerini paylaşarak ve sorumluluklarını yerine getirerek işbirliği içinde ortak hedeflere ulaşılmasında aktif rol almak. İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı hizmet vermek Görevlerini ve sorumluluklarını bilen, yerine getiren, çalışma arkadaşlarına, hasta, hasta yakını ve olaylara karşı sorumlu ve duyarlı bireyler olarak hizmet vermek Ülkemiz ve bölgemize özgü ihtiyaç ve koşulları belirleyerek plan dahilinde yürüterek nitelikli ve etkili sağlık hizmeti sunmaktır. Hasta, hasta yakını ve çalışanları sağlıklı yaşama konusunda bilinçlendirmek ve fiziksel, zihinsel, sosyal ve ruh sağlığı yönünden güçlü bireyler oluşturarak, sağlıklı toplum oluşmasına katkıda bulunmak, sağlığın gülen yüzü olmak Çalışan Memnuniyetine önem vermek. Her birimde çalışanın gözüyle empati yapmak. Hasta odaklı, kaliteli, güvenli ve literatürlere uyumlu sağlık hizmet vermek ve hasta haklarını her zaman korumak. Tüm paydaşlarla, çalışanlarımız hasta ve hasta yakınları ile güvenilir, etkili iletişim kurmak ve uygulamak. Doğru hizmeti, doğru zamanda en az maliyetle gerçekleştirerek kurumda mali disiplin ve sürdürülebilirliği sağlamaktır. Toplam Kalite kültürünün ve uygulanmasının merkezimiz de yapısal ve düzenli biçimde iyileşme ve gelişmesini sağlamak